8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом
Вранці, 7 грудня 2021 року, поблизу с. Брусилів Киселівської територіальної громади Чернігівського району сталася страшна дорожньо-транстортна автотроща. Маршрутний автобус із пасажирами, що рухався з Борзни у Чернігів, зіткнувся з вантажівкою.
Трагедія забрала життя тринадцяти людей. Ще семеро у тяжкому стані перебувають з травмами у лікарнях Чернігова.
У пам’ять про загиблих на території Чернігівської області, відповідно до розпорядження голови Чернігігівської обласної державної адміністрації, 08 грудня в області оголошено Днем жалоби.
Сьогодні будуть приспущені державні прапори на будівлях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
Усім установам і організаціям незалежно від форми власності рекомендовано цього дня скасувати розважальні заходи.
Щиро співчуваємо рідним та близьким загиблих в автокатастрофі.
Розділяємо ваш нестерпний біль, сумуємо разом з вами.
Вічна пам’ять і Царство Небесне!