8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

Дата: 08.12.2021 08:12

Вранці, 7 грудня 2021 року,   поблизу с. Брусилів Киселівської територіальної громади Чернігівського району сталася страшна дорожньо-транстортна  автотроща. Маршрутний автобус із пасажирами, що рухався з Борзни у Чернігів, зіткнувся з вантажівкою.

Трагедія забрала життя тринадцяти людей. Ще семеро у тяжкому стані перебувають з травмами у лікарнях Чернігова.

У пам’ять про загиблих на території  Чернігівської області, відповідно  до розпорядження голови Чернігігівської обласної державної адміністрації,  08 грудня   в області оголошено Днем жалоби.

Сьогодні будуть приспущені державні прапори на будівлях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Усім установам і організаціям незалежно від форми власності рекомендовано цього дня скасувати розважальні заходи.

Щиро співчуваємо рідним та близьким загиблих в автокатастрофі.

Розділяємо ваш нестерпний біль, сумуємо разом з вами.

Вічна пам’ять і Царство Небесне!