Оголошення про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади керівника Центру надання соціальних послуг Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області

Дата: 06.12.2021 14:54

1. Правова підстава оголошення конкурсу: рішення виконавчого комітету Киселівської сільської ради від 06.12.2021 № 159 «Про оголошення та проведення конкурсного відбору на зайняття посади керівника Центру надання соціальних послуг Киселівської сільської  ради Чернігівського району Чернігівської області».

2. Найменування, місцезнаходження надавача соціальних послуг державного/комунального сектору: Центр надання соціальних послуг Киселівської сільської  ради Чернігівського району Чернігівської області.

Юридична адреса: 14415, Чернігівська область, Чернігівський район, село Вознесенське, вулиця Центральна, будинок 43Б.

3. Основні завдання надавача соціальних послуг державного/комунального сектору::

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

- надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

4. Найменування посади: Директор  Центру надання соціальних послуг Киселівської сільської  ради Чернігівського району Чернігівської області

5. Умови оплати праці: відповідно до Наказу Міністерства праці та соціального захисту населення України та Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005  № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення».

6. Період подання документів для участі в конкурсі, з 06.12.2021 до 19.12.2021 включно.

7. Адреса, за якою приймаються документи: Чернігівська область, Чернігівській район, с. Киселівка, вул. Молодіжна, 10 (адміністративна будівля Киселівської сільської ради)

8. Вичерпний перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

- заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у Положенні про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття  посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженому постановою КМУ від 3 березня 2020 р. № 200

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку надавача соціальних послуг державного/ комунального сектору.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

9. Кваліфікаційні вимоги до претендента: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 3 років.

10. Дата і місце проведення конкурсу: 20.12.2021; за адресою -  Чернігівська область, Чернігівській район, с. Киселівка, вул. Молодіжна, 10 (адміністративна будівля Киселівської сільської ради)

11. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, електронна адреса фахівця служби управління персоналом, уповноваженого надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Рем Валерія Олександрівна, начальник відділу юридично-кадрової та організаційної роботи Киселівської сільської ради, телефон 0937732114, ел. пошта kiselivska-sr@ukr.net.