25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

Дата: 25.11.2021 11:06

Незалежно від виду насильства: психологічне, фізичне, сексуальне чи економічневоно має бути виявлене та анульоване

Сьогодні, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, стартує Міжнародна акція "16 днів проти насильства”, що проходить у період з 25 листопада до 10 грудня.

Вона має на меті підвищити поінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін, залучити активістів, представників урядів, парламентів, громадських організацій та партнерів ООН та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Дієвим інструментом для попередження і боротьби з насильством є Стамбульська конвенція, яка поки що не ратифікована Україною. Місія конвенціївзагалі анулювати можливість насильства. Навіть думку про нього. І про те, що сильний може ображати слабшого, а ігноруванняце краща реакція.

Аби якомога більше людей дізналося про її роль у запобіганні насильству, 50 громадських організацій запустили тематичний сайт: https://www.stopviolence.in.ua/

#16_днів_проти_насильства
 #СтамбульськаКонвенція