Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 20.11.2021 07:06

Щиро вітаю вас із професійним святом!

З давніх-давен наш край славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Завдяки вашій господарській дбайливості і наполегливості живе село. Саме Ваша праця творить наш добробут.

Шановні аграрії громади! Дозвольте від щирого серця подякувати вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави та піднесення добробуту всього українського народу!

З повагою,

Сільський голова                                                                                     Володимир ШЕЛУПЕЦЬ