З Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2021 09:03

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

Доленосні події, що відбулися в Україні восени 2004 та на зламі 2013/2014 років, промовисто свідчать, що українці – патріотична нація з високим почуттям гідності та незламним духом свободи.

Уроки боротьби за свободу доводять, що лише в єдності ми зможемо досягти виплеканої поколіннями мети – жити у вільній, демократичній, економічно і культурно багатій країні.

Щорічно в цей день вся Україна схиляє голови та вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, що віддали свої життя за справедливість та бажання жити у європейській країні.

Безмежна вдячність воїнам, які, демонструючи високий професіоналізм та відданість державі, боронять на Сході мир та спокій українців.

Зичу всім міцного здоров’я, Божого благословення та незламної віри у перемогу добра та справедливості!

З повагою,

Сільський голова                                                                         Володимир ШЕЛУПЕЦЬ