Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування

Дата: 21.10.2021 08:00

Повідомлення про оголошення конкурсу

Киселівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування:

- головного спеціаліста відділу земельних відносин, архітектури, житлово-комунального господарства та послуг.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; освіта вища, з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра; бажано досвід роботи на службі а органах місцевого самоврядування чи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» відповідно до профілю відділу; вільне володіння державною мовою; володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача, досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Оffice (Word, Excel, Power Point).

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії  сільської  ради, такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) копію документа, який посвідчує особу;

6) копію трудової книжки (в разі наявності);

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, заповнюють декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у відповідності до вимог Закону Україна «Про запобігання корупції», за встановленою формою, на офіційному веб-сайті НАЗК, за адресою: www.nazk.gov.ua,  роздруковують її та подати у паперовому вигляді.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, село Киселівка, вулиця Молодіжна, будинок 10, індекс 15530

Графік роботи: пн-пт 8:00-17:00

E-Mail адреса: kiselivska-sr@ukr.net

Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків, тощо інформація надається за телефоном: (0462) 697 070.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оприлюднення оголошення.