Щиро вітаємо всіх з прийдешніми святами:  Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників і захисниць України та Днем українського козацтва.

Дата: 13.10.2021 12:09

Шановні мешканці громади!

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері,

друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисників і захисниць України.
 Усі ці свята дуже взаємопов’язані  і виникали послідовно
 14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем».
 Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні.
 Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою.

14 жовтня - день, що став уособленням мужності й самовідданості, лицарства і благородства, день - справжніх оборонців, визволителів і захисників України.

У цей день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під свою опіку всіх захисників України та подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, добро, щасливі і довгі роки життя в успішній Україні. У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної Вашої родини. Любові, радості, сонячного настрою та мирного неба ми бажаємо всім захисникам та захисницям України!

З повагою сільський голова     Володимир ШЕЛУПЕЦЬ