УСИНОВЛЕННЯ: Подаруй дитині, позбавленій батьківського піклування, родинний затишок та любов!

Дата: 30.09.2021 09:51

Усиновлення дитинице щастя, а не таємниця!

Усиновити дитину – це важливий та відповідальний крок. Є різні життєві обставини, що можуть визволити бажання прийняти у своє життя та серце маленьку людину, яка принесе із собою свій темперамент, своє бачення, бажання. Вона увійде у ваш дім і почне вивчати нову модель життяКожній дитині для гармонійного розвитку її особистості необхідно зростати в атмосфері любові, добра та розуміння. Це може відбутися тільки тоді, коли живеш в сімейному оточенні. Але діти, які залишились без батьківського піклування, не мають такої можливості, тому ще більше потребують батьківської турботи. Щоб вирости доброю, впевненою в собі людиною, знаючою свої цілі і бажання – дитині потрібна родина!  Одне із переживань, яке може виникнути при усиновленні, пов’язане із невідомими генетичними особливостями, із страхом, чи буде достатньо можливості змінити її світосприйняття, чи буде наша любов така, як до рідної дитини. І це нормально, коли вас можуть хвилювати такі питання. Але це не є причиною відмовитись від усиновлення. Коли у родині лунає звістка, що у жінки під серцем дитина, як ви гадаєте, що відчуває вона та її близькі? Які емоції та думки переповнюють? Це і тривога, і безмежна радість, і страх, і, можливо, ревнощі до ще ненародженої дитини. Щось схоже відчувається і при усиновленні. І ось нарешті зустріч, яку ви так чекали! Великі оченята намагаються роздивитися, якомога більше, зрозуміти, почути, звикнути. Дитина жила інакше, прийшла у ваш дім із своєю особистою травмою та скривленою моделлю піклування, вона не знає, як жити по-вашому. Для неї не існувало до цього часу, ваших норм, сімейних цінностей, пріоритетів, звичок, умов, страв, режиму та ритму. Ви повинні усе показати, навчити, допомогти подолати певні психологічні труднощі. Подарувати дитині родинний затишок, любов та емоційний захистце великий та безцінний дар!

Усиновити дитину може дієздатна особа, яка досягла 21-го року і різниця у віці між усиновлювачем та усиновленою дитиною не може бути менше 15-ти років. Усиновити (удочерити) дитину можуть не тільки подружні пари, а також, неодружені особи. За детальним орієнтиром в інформації з усиновлення можна звернутись до Служби у справах дітей.