Киселівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Відеокурс «Що потрібно знати, щоб взяти дитину у родину?»

Дата: 15.09.2021 11:13
Кількість переглядів: 1076

Фото без опису

 

Відеокурс «Що потрібно знати, щоб взяти дитину у родину?»

Для осіб, які мають бажання взяти у свою родину дитину пропонуємо за прямим посиланням на YouTube https://cutt.ly/yWl9kXS ознайомитись з «Відеокурсом «Що потрібно знати щоб взяти дитину у родину», створеного у рамках проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області», що реалізується консорціумом Oxford Policy Management, як частина програми Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» при підтримці Світового банку».

З метою отримання більш детальної інформації з питань усиновлення дітей, влаштування їх під опіку, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, створення родин патронатних вихователів, пропонуємо звертатись до Служби у справах дітей Киселівської сільської ради

за адресою: 15530, Чернігівська область, Чернігівський район с.Киселівка, вул. Молодіжна, буд.10.

e-mail: kiselivka_ccd@ukr.net

 

Телефон: +38 (063)-642-10-01

 

Кожна дитина хоче мати сім’ю!

Сім’я – головна цінність у житті будь-якої людини, а дитинство – запорука майбутнього! Право дитини на сім’ю визначено законами. І це не лише законодавча норма, а й закон природи. Жоден державний заклад, навіть самий комфортабельний не замінить родину. Тільки в сім’ї дитина пізнає любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну родину. Батьки не тільки дають їй життя, а й відповідають за догляд та виховання, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність.

Сім’я – це неповторне середовище для розвитку дитини, формування її в повноцінну людину і громадянина. Право кожної дитини – рости та виховуватись в щасливій власній родині. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Але, на жаль, у сучасному світі не всі діти можуть скористатися цим правом через складні життєві обставини, в які потрапили їх батьки. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, позбавлені цієї життєвої підтримки. Альтернативою сім’ї виступають інші форми сімейного виховання – усиновлення, опіка, прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу. А нещодавно з’явилася нова форма виховання – це патронат над дитиною.

У всі часи людство рятувало милосердя та взаємодопомога. Останнім часом все більше сімей наважуються взяти на виховання чужу дитину. Адже кожна дитина потребує тепла і захисту батьків.

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.

Основна мета сімейних форм виховання – тимчасове утримання (окрім усиновлення) й виховання дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Практично кожна дитина, яка сьогодні виховується в державному закладі, мріє про сім’ю.

Якщо Ваше серце наповнює любов до дітей та ви бажаєте, щоб Ваш дім наповнився дитячим щебетом, маєте бажання взяти у свій дім на виховання та спільне проживання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, дарувати їй свою батьківську любов та турботу, усиновити чи створити прийомну сім’ю або стати патронатними вихователями звертайтеся за детальнішою інформацією до працівників Служби у справах дітей Киселівської сільської ради.

Ми з задоволенням надамо детальну інформацію і допоможемо Вам здійснити такий благородний вчинок.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь