Змагання відкритого Кубку Чернігівського району з міні – футболу серед юнаків 2012 -2013 року народження

Дата: 13.09.2021 20:54

Змагання відкритого Кубку  Чернігівського району з міні – футболу серед юнаків 2012 -2013 року народження

12 вересня 2021 року до Дня фізичної культури і спорту в селі Снов’янка під керівництвом Чернігівської районної організації «Всеукраїнська фізкультурно-спортивне  товариство «Колос» та Чернігівської районної  організації Українська спілка ветеранів Афганістану за участі Киселівського голови Володимира Шелупця відбулись змагання відкритого Кубку  Чернігівського району з міні – футболу серед юнаків   2012 -2013 року народження.

В змаганнях взяли участь команди Чернігівської, Деснянської, Киселівської, Гончарівської, Куликівської та Кіптівської територіальних громад.

Перше місце виборола команда «Ягуар» Кіптівської громади, друге та трете відповідно Куликівська та Гончарівська громади. Переможці отримали Кубки. Всі учасники заходу нагороджені медалями за відповідно зайняті місця, кращі гравці - грамотами та статуетками.