З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

Дата: 20.08.2021 15:21

Шановні жителі громади !!!

Від щирого серця вітаю з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

30 років тому збулася споконвічна мрія українського народу, який пройшов тернистий шлях до здобуття свого права на свободу. Проголошення незалежності України визначило майбутнє нашої держави й українців як європейської нації, відкривши широкі можливості для економічного, соціального, культурного і духовного розвитку. Не одне покоління українців упродовж віків клали на вівтар державного сьогодення свої життя і здоров’я, розум і здобутки, аби на світовому просторі сяяла зірка незалежної України – держави зі своїми унікальними традиціями, мовно-пісенно-культурними надбаннями.

Ми віримо, що національна гордість, мужність та звитяжність українців допоможуть відстояти незалежність і цілісність рідної Батьківщини.
З нагоди свята від усієї душі зичу родинного тепла, добробуту та міцного здоров'я. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

Сільський голова                                   Володимир  ШЕЛУПЕЦЬ