9 травня урочистими мітингами відзначили День пам'яті та примирення, 76-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні в Киселівській громаді.

Дата: 12.05.2021 15:07

2194  чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги.

Киселівська територіальна громада вшанувала пам’ять своїх земляків, усіх воїнів- визволителів, які віддали своє життя заради визволення Батьківщини та перемоги над нацизмом. Участь у заходах взяли жителі сіл, сільський голова, депутати та працівники Киселівської сільської ради,  старости, працівники закладів  освіти та культури,  інші.

Учасники зібрань хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни.

З нагоди Дня Перемоги  над нацизмом, у закладах культури експонуються книжкові видання, на яких представлені кращі книги воєнної тематики та документальні матеріали.

Низький уклін, вічна пам'ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захищали рідну землю!!!