ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Дата: 11.05.2021 15:17

На Чернігівщині виплачують «карантинні» 8 тисяч гривень

Станом на 6 травня ц.р. на Чернігівщині 23 млн 48 тис. грн було направлено на виплату державної допомоги 2881 найманим працівникам та підприємцям, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у “червоних” зонах. Зокрема, 8 млн 680 тис. грн були спрямовані на допомогу найманим працівникам, 14 млн 368 тис. грн – ФОПам. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Довідково

За словами Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка, зараз більшість регіонів виходять із жорстких карантинних обмежень. Проте отримати допомогу від держави можна  впродовж 30 днів з дня запровадження правил “червоної” зони в регіоні, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність. Якщо цей регіон було віднесено до “червоної” зони протягом лютого-березня, необхідно звернутися за допомогою через портал або застосунок “Дія” до 19 травня. На даний час надійшло понад 320 тисяч таких заявок.