Вітаємо ветеранів.

Дата: 09.05.2021 15:20

Дорогі наші ветерани! Шановні жителі громади!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Багато років віддаляють нас від тих подій, але ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати неоціненний подвиг ветеранів Другої світової війни – як приклад патріотизму, мужності та справжньої любові до рідної землі.

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, шановні жителі громади! Прийміть щиру вдячність за відважність, героїзм, витримку, за все, що Ви зробили, щоб  ми сьогодні мали світле, вільне майбутнє.

Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої громади та рідної нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує

мир, спокій та добро!
 Зі святом! З Днем пам’яті та примиренняЗ Днем Перемоги!

З повагою сільський голова Володимир Шелупець, депутати та працівники сільської ради