Виконавчий директор ЧРВ Асоціації міст України відвідав Киселівську сільську раду.

Дата: 29.04.2021 08:43

Виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Михайло Литвин в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, відвідав Киселівську сільську раду.

На зустрічі були присутні Олександр Шелупець - керуючий справами сільської ради та Володимир Конюший- начальник відділу освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

Оскільки Киселівська сільська рада не є членом Асоціація міст України, тому виконавчий директор ознайомив присутніх з діяльністю АМУ. Повідомив про успіхи АМУ з вирішення важливих питань для громад. Зокрема, про вирішення питання з надходження акцизного податку на паливо до місцевих бюджетів та про низку дій, спрямованих на збільшення фінансового ресурсу місцевих бюджетів.

В результаті зустрічі було досягнуто домовленості, що в порядок денний найближчої сесії внесуть питання вступу громади до АМУ.
Детальніше можете ознайомитись із діяльністю регіонального відділення Асоціації міст України за посиланням: