До 35-ої річниці Чорнобильської трагедії.

Дата: 26.04.2021 20:21

Шановні жителі громади!

Чорнобильська трагедія торкнулася кожного з нас. Адже якби не вона, то не було б стільки скалічених доль і  хвороб. А якби не люди, які пожертвували собою, щоб ліквідувати наслідки аварії, то не було б і всіх нас. Чорнобиль був, є і буде, а тому згадувати про нього потрібно не лише раз на рік, а робити це постійно. Бо, що б там не було, але ми всі маємо пряме відношення до трагедії. І відлуння Чорнобильських дзвонів буде чути ще не одне покоління.

Ми не повинні забути героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

Найголовнішим пріоритетом діяльності при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС була і повинна залишатися людина.

З повагою, сільський голова                                                            В. М. Шелупець