З 29 березня у Чернігівській області запроваджені карантинні обмеження "червоної" зони

Дата: 31.03.2021 10:54

З 00 години 00 хвилин 29 березня 2021 р. на території Чернігівської області  введенні обмежувальні протиепідемічні заходи "червоного" рівня епідемічної небезпеки, зокрема забороняється:

- прийом відвідувачів закладами громадського харчування та культури;

- проведення масових, спортивних та інших заходів;

- прийом відвідувачів в спортзалах, фітнес-клубах, басейнах;

- діяльність непродовольчих ринків;

- відвідування навчальних закладів, крім дошкільних закладів та молодших класів;

- здійснення регулярних і нерегулярних транспортних перевезень (у тому числі перестають робити зупинки потяги).

Посилені карантинні обмеження вводяться з метою недопущення більш стрімкого поширення коронавірусної інфекції, а також щоб запобігти колапсу медичної системи.

Таке рішення прийняла 27 березня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 15) та цього ж дня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 13).

У  Чернігівській області рівень госпіталізації три дні поспіль перевищує встановлений показник у 60 осіб на 100 тис. населення і станом на 27 березня складає 88,3 осіб на 100 тисяч населення. Також динаміка госпіталізації пацієнтів перевищує граничний рівень і становить 51,2%.

За останній місяць захворюваність в області зросла у 4 рази, за останній тиждень – на 35%. Протягом останніх трьох днів медики провели майже 3000 ПЛР-тестувань і отримали близько 1500 підтверджених випадків. На сьогодні в області 7065 хворих на COVID-19.  В лікарнях перебуває 891 хворий, забезпеченість ліжок у 18 медичних закладах киснем складає 86,8%.

Прохання до жителів: дбайте про своє здоров'я – дотримуйтесь обмежувальних протиепідемічних заходів. Бережіть себе та своїх рідних.