Про проведення громадських слухань

Дата: 31.03.2021 10:01

Про проведення громадських слухань

Згідно ст.19  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»( № 3038-VI ) та відповідно розпорядження Чернігівської РДА Чернігівської області № 265 від 17.11.2020 р. «Про розроблення детального плану території»  було розроблено проект містобудівної документації: « Детальний план території земельної  ділянки  площею  0, 9000 га, кадастровий номер: 7425585700:03:000:5049, розташованої  за межами населеного пункту, в адміністративних межах Вознесенської  сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, для будівництва  багатофункціонального транспортно-логістичного центру» (розробник : ФОП Леоненко О.А.).

Згідно ст.21  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»( № 3038-VI) та - Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під  час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 р., розпочато процедуру розгляду та  врахування  пропозицій  громадськості у проекті вищезазначеного детального плану території.

Пропозиції громадськості до даного проекту подаються до 16 квітня 2021 р. в письмовій формі за поштовою адресою: 15530, Чернігівська обл., Чернігівський район, с. Вознесенське, вулиця Центральна, 43 б.

Ознайомитись з матеріалами містобудівної документації можна за цією ж адресою або у замовника детального плану території за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 48, каб. 114 ( тел. (04622) 35149), та - на офіційному  веб-сайті Чернігівської РДА Чернігівської області.

Громадські слухання  відбудуться  6 квітня 2021 р. о 15.00 год. за адресою : Чернігівська обл.., Чернігівський район, с. Вознесенське, вулиця Центральна,43 б .