Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб Киселівської сільської ради

Дата: 27.12.2020 07:23

Киселівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування:

- начальника відділу юридично-кадрової та організаційної роботи Киселівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта за спеціальністю «Правознавство» з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста; досвід роботи на службі в органах місцевого самоврядування чи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" чи прирівняних до них служб, відповідно до норм чинного законодавства, не менше 8 років, досвід роботи у сфері соціального захисту населення понад 5 років, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; вільне володіння державною мовою; знання чинного законодавства України з урахуванням специфіки функціональних обов’язків; навички роботи з комп’ютерною технікою.

- начальника відділу освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту Киселівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, вільне володіння державною мовою; досконале володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютерною технікою.

- начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головнийого бухгалтера.

- головного спеціаліста  відділу юридично-кадрової та організаційної роботи;

Вимоги до кандидатів: громадянство України; освіта вища, з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста; досвід роботи на службі а органах місцевого самоврядування чи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» - не менше 1 року; досвід роботи в організаціях чи установах, діяльність яких пов’язана із соціальним захистом ветеранів війни та праці; вільне володіння державною мовою; знання чинного законодавства України з урахуванням специфіки функціональних обов’язків та законодавства в сфері соціального захисту інвалідів, ветеранів війни і праці, трудового законодавства; володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача, досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Оffice (Word, Excel, Power Point).

- головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, наявність вищої освіти ступеня бакалавра, досконале володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютерною технікою.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії  сільської  ради, такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) копію документа, який посвідчує особу;

6) копію трудової книжки (в разі наявності);

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, заповнюють декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у відповідності до вимог Закону Україна «Про запобігання корупції», за встановленою формою, на офіційному веб-сайті НАЗК, за адресою: www.nazk.gov.ua,  роздруковують її та подати у паперовому вигляді.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, село Киселівка, вулиця Молодіжна, будинок 10, індекс 15530

Графік роботи: пн-пт 8:00-17:00

E-Mail адреса: kiselivska-sr@ukr.net

Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків, тощо інформація надається за телефоном: (0462) 697 070.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оприлюднення оголошення, шляхом публікації ( 24 грудня 2020 року)