Киселівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Про скликання 2 (позачергової) сесії 8 скликання Киселівської сільської ради

Дата: 22.12.2020 22:47
Кількість переглядів: 173

                                                            

Україна

 КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

      16 грудня

2020 року

    с. Киселівка                         №

100

        

Про скликання другої (позачергової) сесії восьмого

скликання Киселівської сільської ради

        Відповідно до статті 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»  скликати      другу (позачергову)  сесію восьмого скликання о 

10 -00 годині   24 грудня  2020  року в  приміщенні  Кисилівської НВК.

           На розгляд сесії винести такі питання :

1. Про затвердження Регламенту Киселівської сільської ради VІІІ скликання.

2.Про затвердження Положення про постійні комісії Киселівської сільської ради VІІІ скликання.

3.Про затвердження Положення про старосту  старостинського округу, села, сіл   Киселівської територіальної громади  Чернігівського району Чернігівської області  в новій редакції.

4. Про затвердження програм Киселівської сільської ради.

5. Про сільський бюджет на 2021 рік.

6. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

7.Про затвердження рішень виконавчого комітету, які приймалися в міжсесійний період.

8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок в користування на умовах оренди для розміщення , будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «ЧЕРНІГІВ ОБЛЕНЕРГО».

9.Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну

власність.

10.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) у власність Науменко Марії Іванівни.        

11.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) у власність Сєрович Надії Михайлівни.

12.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) у власність Шуляк Тетяни Петрівни.

13.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) у власність Бабич Галини Василівни.

14.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) у власність Бабич Галини Василівни.    

15.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) у власність Обшиваної Ольги Андріївни та Обшиваної Тетяни Андріївни.                                                                                                       

16.Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Доману Володимиру Сергійовичу.                                                       

17.Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Шидловській Маргариті Станіславівні та Шидловському Назарію Сергійовичу.                                                                                                                  

18.Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Шльончику Анатолію Олександровичу.

19.Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Ведмідь Тетяні Вікторівні.

20.Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Корбачу Василю Федоровичу та Корбач Вірі Олександрівні.

21.Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Пилипенко Володимиру Григоровичу.

22.Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Журило Олександра Михайловича.

23.Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Єсипенко Ользі Михайлівні.

24.Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка Шарику Петру Дмитровичу.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства Белан Марії Іванівні.

26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Душко Надії Олександрівні.                                                                     

27.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Вороні Наталії Володимирівні. 

28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Єзуті  Михайлу Івановичу.

29.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Мірошнику Володимиру Анатолійовичу.

30.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сидорко Петру Григоровичу.

31.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Безлюдько Олександру Миколайовичу.

32.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  Кобцю Миколі Петровичу.

33.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  Єзуті Антоніні Леонідівні.

34.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Соболю Володимиру Яковичу.

35.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Коваленко Віктору Петровичу.

36.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Стрежу Миколі Михайловичу.

37.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Зименку Олександру Миколайовичу.

38.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шакуну Михайлу Михайловичу.

39.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   Шакун Аліні Михайлівні.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   Рябчун Володимир Віталійович.

41.Про  надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою на земельну ділянку, яка розташована за межами

населеного пункту для ведення особистого селянського господарства

Коваленко Інні Василівні.

42.Про  надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою на земельну ділянку, яка розташована за межами

населеного пункту для ведення особистого селянського господарства

Ковтун Марії Петрівні.

43.Про  надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою на земельну ділянку, яка розташована за межами

населеного пункту для ведення особистого селянського господарства

Рзаєву Ілгару Азеровичу.

44.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва гр.Барбаш Олені Іванівні.

45.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва гр.Калинович Інні Володимирівні.

46.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Бригинця Геннадія Володимировича.

47.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Бригинця Геннадія Володимировича.

48.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Черченко Любові Михайлівни.

49.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Черченко Любові Михайлівни.

50.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Гришай Валентини Петрівни.

51.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Гришай Валентини Петрівни.

52.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Хабетдінова Руслана Іскандаровича.

53.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Хабетдінова Руслана Іскандаровича.

54.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Барбаш Олесі Василівни.

55.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Кравця Анатолія Олексійовича.

56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Фурсі Валентині Григорівні.

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Андрійченко Лідії Миколаївні.

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Веремієнко Людмилі Прокопівні.

59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Мартиненко Валерію Володимировичу.

60.Про припинення права тимчасового користування не витребуваною земельною часткою (паєм) Ситим Василем Степановичем.

61.Про припинення права тимчасового користування не витребуваною земельною часткою (паєм) Махоніної Ніни Михайлівни та Падалюки Марії Михайлівни.

62.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за рахунок земель

комунальної власності Коваленко Інні Василівні.

63.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд (присадибна ділянка) Сергієнко Роману Леонідовичу.

64. Про прийняття Сновянського комунального закладу дошкільної освіти

Сонечко”  Боромиківської сільської ради та його майна з комунальної власності Боромиківської сільської ради у комунальну власність Киселівської сільської ради.

65. Про прийняття бюджетних установ та їх майна зі спільної власності    

територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району у комунальну   

власність Киселівської сільської ради.

66. Про зміну назв та затвердження статутів бюджетних установ   

Киселівської сільської ради.          

67. Про затвердження штатних розписів закладів культури .

68.Про розгляд колективного звернення громадян села Петрушин та депутата Литвиненка М.М.

На сесію запросити депутатів сільської ради, громадян, що подали заяви.

 

 

Сільський голова

 

Володимир  ШЕЛУПЕЦЬ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь