Проведено позачергову сесію

Дата: 02.12.2020 14:00

1 грудня  відбулося пленарне засідання восьмої (позачергової)  сесії сільської  ради сьмого скликання, яке провів  сільський голова  Володимир Шелупець.В ході засідання депутатами були розглянуті питання:

- Про внесення змін до рішення Киселівської сільської ради від 17.01.2020 року №11-1/VІІ «Про затвердження структури виконавчого комітету та штатних розписів Киселівської сільської ради»;

- Про створення фінансового відділу Киселівської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щдо його державної реєстрації;

- Про внесення зміни до річного кошторису, розпису спеціального фонду бюджету до рішення  31   сесії 7 скликання від 17 грудня  2019 року   «Про   місцевий  бюджет Боромиківської сільської ради на 2020 рік».

Результатом роботи стало  ухвалення  проектів рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.