Звернення голови Киселівської сільської ради

Дата: 21.10.2020 16:40

Шановні учасники виборчого процесу, кандидати на посади депутатів на перших осіб представницької влади різного рівня!

Вибори закінчаться й по всій Киселівській громаді – в теперішніх їїтериторіальних межах і в межах, що будуть після виборів, – розповсюджено велику кількість агітаційної продукції. Вона розклеєна на обійстях людей, парканах, стовпах тощо.

У мене, як у голови Киселівської сільської ради, який має не тільки забезпечувати життєдіяльність громади, а й слідкувати за її чистотою та охайністю, велике прохання до всіх кандидатів, якщо Ви знайшли кошти на друк цієї агітаційної продукції, знайшли кошти на її розвезення й розклеювання на стовпи та житлові і господарські приміщення жителів громади, будь ласка знайдіть можливість і наведіть порядок після виборів, приберіть всю свою агітаційну продукцію. Це не повноваження простих людей, які живуть у населених пунктах нашої громади , це не повноваження старост прибирати за вами.

Дуже розраховую на Вашу порядність та прошу Вас прибрати за собою!

Сільський голова Володимир Шелупець