Привітання голови Киселівської сільської ради Володимира Шелупця з Днем танкіста

Дата: 14.09.2020 11:46

Шановні офіцери, прапорщики і старшини, сержанти, курсанти і солдати, ветерани танкових військ!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди свята – Дня танкіста!

Це свято – символ глибокої поваги до мужності і героїзму воїнів-танкістів.

Мужність і героїзм наших славних воїнів багаторазово підтверджувалися на полях численних битв Другої світової війни. Це одна з причин, чому професійне свято танкістів стало одним з найбільш шанованих серед професійних військових свят.

Вірні традиціям старших поколінь, воїни-танкісти 1-ї окремої Гвардійської танкової бригади, яка дислокується у смт Гончарівське Чернігівського району, в ході антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил з честю виконують свій конституційний обов’язок, демонструють вірність військовій присязі, високий професіоналізм і бойову майстерність.

Впевнений, що ви і надалі зберігатимете та примножуватимете здобутки попередніх поколінь танкістів, успішно виконуючи поставлені завдання, а ті, хто завершив свою військову службу, будуть передавати свій досвід і впевненість у перемогу за нашу незалежну, економічно сильну та європейську Україну молодому поколінню.Фото без опису