23 серпня — День Державного Прапора України 24 серпня — День Незалежності України

Дата: 21.08.2020 09:52

Шановні мешканці нашої громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора
та Дня Незалежності України!

Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, втілення віковічної мрії наших предків про свободу і незалежність України.  Отож, це не просто святкові дні в календарі, а нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України – держави українського народу, право на свободу якої виборювали й виборюють сьогодні тисячі справжніх патріотів.

Бажаю Вам миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах !

З повагою,

сільський голова киселівської сільської ради                 Володимир Шелупець.Фото без опису