Підготовка та проведення заходів до Дня незалежності України, вирішення проблем сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, перевірка готовності закладів загальної середньої освіти до початку нового навчального року – основні питання щотижнев

Дата: 18.08.2020 10:44

17 серпня 2020

17 серпня на нараді щодо вирішення основних проблемних питань життєдіяльності району з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій основна увага була приділена підготовці та проведенню заходів до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Лариса Юрченко, перший заступник голови РДА, звернула увагу присутніх на дотримання карантинних заходів під час організації урочистостей та святкувань, а також доповіла про виконання доручень щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища в с.Редьківка та вирішенні проблем сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

На нараді обговорювались питання підготовки проектів рішень та винесення їх на чергову сесію районної ради, стану пожежної безпеки на території району, ситуації щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Наразі на лікуванні в інфекційному відділенні КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» перебувають 7 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 та троє громадян лікується амбулаторно.

Голова райдержадміністрації акцентував увагу на проведенні з боку районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості заходів по працевлаштуванню безробітних, зокрема,  на підприємствах, що створюються на території Чернігівського району, на дотриманні виконавської дисципліни та вирішенні питань, зазначених у дорученнях голови обласної державної адміністрації.Фото без опису