Перша сесія

Дата: 17.01.2020 17:52
Кількість переглядів: 1908

Фото без описуПерша установча сесія Киселівської сільської ради відбулася сьогодні. Працювали конструктивно, плідно та в деякій мірі емоційно.

Шлях створення громади був не простий. Голова громади і депутатський склад ради обраний. Новообраний голова громади Володимир Шелупець прийняв присягу, депутати отримали посвідчення.

Утворено три депутатській комісії, затверджено виконком сільської ради та прийняті інші важливі рішення.

Найголовніше в роботі депутатів та голови громади - це робота на благо громади незалежно від політичної приналежності.